اهمیت گارانتی معتبر

وسایل و دستگاه های دیتجیتالی از جمله دستگاه هایی که به خاطر ساختار پیچیده ای که دارند، نمیشود از روی ظاهر، از سالم بودنشان مطمئن شد؛ یعنی ممکن است مدتی بعد از خرید، از وجود عیبی در دستگاه مطلع شوید و در این مواقع اگر دستگاه گارانتی داشته باشد برای خریدار مشکلی پیش نخواهد آمد. از طرف دیگر، تعمیر دستگاه های دیجیتال کار ساده ای نیست و از عهده همه کسی برنمی آید. اینجاست که گارانتی معتبر تضمینی خواهد بود برای مشتری تا با خیال راحت دستگاه موردنظر خود را خریداری کرده و از آن استفاده نماید.

شرکت های معتبری همانند دلتوس، تیم های معتبر تخصصی ویژه ای را در اختیار دارند که ضمن آشنایی کامل با دستگاه ها و برندهای خاص، میتوانند خدمات تعمیردستگاه را با ضمانت در اختیار مشتری قرار دهند.

حتی ممکن است در مواردی که قطعات موردنیاز در دسترس نباشد و یا دستگاه قابل تعمیر در ایران نباشد، دستگاه برای تعمیر به کشورهای دیگر فرستاده شود. اینجاست که تفاوت کار یک گروه تعمیر متخصص با تعمیر کارهای متفرقه مشخص میشود و بطور قطع تنها درصورت داشتن یک گارانتی معتبر است که خریدار هیچ نگرانی برای حل مسائلی از این دست نخواهد داشت.

دقت نمایید چه مواردی شامل گارانتی میشود و چه مواردی خارج از تعهد گارانتی می باشد، و یا اینکه چه نوع خدماتی برای دستگاه خریداری شده لازم است؛ مثلاً برخی نمایندگی ها از جمله دلتوس درصورت تمایل مشتری همراه با گارانتی کالا، دستگاه را بیمه هم می نمایند که درصورت بروز خسارت هایی که تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرندف جلوی ضررهای بیشتر مالی گرفته شود.