banner 1 خدمات تعمیرات

* خدمات اختصاصی

خدمات اختصاصی دلتوس با توجه به کیفیت بالای برند APPLE و بهره مندی این دستگاه از حضور طرفدارانی خاص، کادر فنی مرکز تعمیرات اپل دلتوس تمامی تلاش و توان خویش را به کار بسته است تا همگام با پیشروی‌های این کمپانی سرشناس و محبوب، قادر به کسب رضایت بیش از پیش کاربران آن گردد و ارائه‌دهندۀ خدماتی در خور و شایسته نام این برند باشد.
شما عزیزان گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اختلال در گوشی های Apple خویش به مرکز تعمیرات موبایل دلتوس مراجعه و پس از تعمیر دستگاه خویش، لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نمایید.

* تعمیرات دلتوس

دلتوس به عنوان نماینده رسمی تعمیرات و دارای مجوز از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی تهران در بخش تعمیرات تخصصی برند Apple، در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان، واحد علمی تعمیرات اپل خود را را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیرات محصولات اپل راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و نرم افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات تعمیرات دستگاه های الکترونیکی، کلیه امور مربوط به تعمیرات اپل را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم ارائه می دهد. کلیه قطعات استفاده شده در پروسه تعمیرات به صورت استفاده از قطعات اورجینال اپل و دارای گارانتی می باشد. اگر دستگاه شما در سایر مراکز تعمیرات تعمیر نشده است آن را به دلتوس بسپارید.

* گارانتی برای گارانتی

یکی دیگر از ابتکارات جالب و دارای اهمیت دلتوس، ارائه گارانتی تعمیر می باشد. این گارانتی در واقع برای اطمینان خاطر مشتریان شرکت از بابت تعمیر دستگاه خود می باشد. دلتوس با ارائه این گارانتی به مشتریان خود اعلام می دارد تا پس از تعمیر دستگاه خود، چنانچه مجددا دستگاه به علت همان موضوع قبلی دچار عارضه ای گردید، واحد خدمات پس از فروش دلتوس، دستگاه را در شرایط گارانتی تعمیر مجددا بدون هزینه رفع عیب می نماید. مدت زمان گارانتی تعمیرات دلتوس 3 ماه می باشد و در این بازه زمانی مشتریان پس از دریافت کالای تعمیر شده خود در صورت مشاهده هر گونه برگشت پذیری مشکل، می توانند با تماس مجدد با دلتوس، دستگاه خود را تعمیر و رفع عیب نمایند.

warranty خدمات تعمیرات
img5 خدمات تعمیرات

* تعمیرات دلتوس

تعمیرات تجهیزات دیجیتال همچون خرید آن، نیازمند توجه به برخی نکات و پارامترهای خاص و ضروری است، زیرا این فرآیند می بایست به وجهی شایسته و درست انجام پذیرد تا کیفیت اولیه دستگاه را بازیابد و به آن عمری دوباره بخشد در غیراینصورت یعنی درصورت عدم توجه به این نکات تعمیرات انجام شده بر روی دستگاه شما، نه تنها بهبودی در عملکرد آن ایجاد نخواهد کرد بلکه ممکن است به سبب اِعمال برخی دستکاری های نادرست و ناشیانه، ساختار کلی دستگاه را برهم زده و امکان تعمیر و بازیابی آن را از میان بردارد.

مرکز تعمیرات دیجیتال دلتوس جهت آندسته از کاربرانی که در پی یک مرکز استاندارد و مجاز جهت بازیابی کیفیت دستگاه خویش هستند، تیمی متشکل از زبده ترین و متخصص ترین کارشناسان حوزه تعمیرات را گردهم فراهم آورده است و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنها قرار داده است تا قادر به ارائه تخصصی ترین خدمات و سرویس های تعمیرات Device به کاربران گرامی باشند؛ مرکز تعمیرات دیجیتال دلتوس با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد.

مجموعه خدمات و تعمیرات دلتوس

chatr خدمات تعمیرات
laptop pro خدمات تعمیرات
htc خدمات تعمیرات
imac خدمات تعمیرات

در صورتی که نیاز به مشاوره، تعمیرات
*  دارید با ما تماس بگیرید  *

خوشحال میشویم صدای شما رو بشنویم

(کدتهران 021) 88782347 

iphone repair خدمات تعمیرات
ipad repair خدمات تعمیرات

تعمیرات تبلت در دلتوس به عنوان یکی از بخش های بسیار فعال می باشد. تعمیر تبلت در ایران به علت کمبود قطعات و گستردگی برندها با کمی مشکل مواجه بوده است اما دلتوس توانسته با بهره گیری از فرایندهای بازرگانی در بخش تأمین قطعات، سطح بالایی از نیاز بازار را مورد پوشش تعمیراتی قرار بدهد. تعمیر تلبت اندروید با برندهای تبلت سامسونگ، تبلت آی پد، تبلت ماکروسافت و سایر برندها نیز در این بخش انجام می گردد.

service 3 خدمات تعمیرات
laptop خدمات تعمیرات

* مسیری ارایه خدماتی که در دلتوس تجربه خواهید کرد *

pros خدمات تعمیرات