گارانتی نوت بوک

warranty 14 e1424871524912 گارانتی نوت بوک

فعالیت اصلی دلتوس گارنتی نوت بوک در ابران برای برند های تحت پوشش این شرکت میباشد . دلتوس با شعار دلگرمی شما پس از خــرید، آماده ارائه یك گارانتی قابل اطمينان گارانتــــی وخدمات پس از فروش پاسخگـــو به كليه كاربران نوت بوک، تبلت و گوشی می باشد. گارنتی دلتوس یک گارانتی متفاوت برای محصولات شما میباشد . وسایل و دستگاه های دیجیتالی از جمله دستگاه هایی که به خاطر ساختار پیچیده ای که دارند، نمیشود از روی ظاهر، از سالم بودنشان مطمئن شد؛ یعنی ممکن است مدتی بعد از خرید، از وجود عیبی در دستگاه مطلع شوید و در این مواقع اگر دستگاه گارانتی داشته باشد برای خریدار مشکلی پیش نخواهد آمد. از طرف دیگر، تعمیر دستگاه های دیجیتال کار ساده ای نیست و از عهده همه کسی برنمی آید. اینجاست که گارانتی معتبر تضمینی خواهد بود برای مشتری تا با خیال راحت دستگاه موردنظر خود را خریداری کرده و از آن استفاده نماید.شرکت های معتبری همانند دلتوس، تیم های معتبر تخصصی ویژه ای را در اختیار دارند که ضمن آشنایی کامل با دستگاه ها و برندهای خاص، میتوانند خدمات تعمیردستگاه را با ضمانت در اختیار مشتری قرار دهند.حتی ممکن است در مواردی که قطعات موردنیاز در دسترس نباشد و یا دستگاه قابل تعمیر در ایران نباشد، دستگاه برای تعمیر به کشورهای دیگر فرستاده شود. اینجاست که تفاوت کار یک گروه تعمیر متخصص با تعمیر کارهای متفرقه مشخص میشود و بطور قطع تنها درصورت داشتن یک گارانتی معتبر است که خریدار هیچ نگرانی برای حل مسائلی از این دست نخواهد داشت.دقت نمایید چه مواردی شامل گارانتی میشود و چه مواردی خارج از تعهد گارانتی می باشد، و یا اینکه چه نوع خدماتی برای دستگاه خریداری شده لازم است؛ مثلاً برخی نمایندگی ها از جمله دلتوس درصورت تمایل مشتری همراه با گارانتی کالا، دستگاه را بیمه هم می نمایند که درصورت بروز خسارت هایی که تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرندف جلوی ضررهای بیشتر مالی گرفته شود.

 

شرایط گارانتی Routin

 • دستگاه با مدل و مشخصات مندرج در سایت دلتوس و مربوط به این شماره کارت، دارای 12 ماه گارانتی دلتوس می باشد.
 • تمام قطعات دستگاه شامل صفحه نمايش، صفحه کليد، پــردازنده، درايــو نوری، باطـــــری، شارژر، مادربــرد، کارت گـــرافيک، کارت شبکه، مودم و هارد ديسک، زیر پوشش گارانتی دلتــــــوس مي باشند.
 • در طول دوره گارانتی، درصورتی که دستگاه توسط کارشناسان فنی دلتوس غيــــــــــرقابل تعمير تشخيص داده شود و با تعویض قطعه قابل حل نباشد و یا حداکثر در 15 روز کاری رفع عیب نگردد، دستگاه تعويض خواهد شد. درصورت موجود نبــودن مــــدل اصـــلی دستگاه، مـدل جــــديد با احتساب اختلاف قيمت روز به مشتریارائه خواهد شد.
 • باطری و شارژر دستگاه دارای 3 ماه گارانتی مي باشند.
 • گارانتی تعميـــر يا تعـــــويض LCD  مطابق با شـــرايط استاندارد بوده و وجـــود يك تا سه پيكسل جـز تعهــــدات گارانتي نمي باشد.
 • عملکرد مطلوب تاچ اسکرین مربوط به نوت بوک های دارای صفحه لمسی، جز تعهدات گارانتی نمی باشد.
 • در 3 ماه اول گارانتــی، امــور نرم افــزاری نوت بوك، شامل نصــب سيستم عامل و نـــرم افــزارهای عمـــومی به صــورت رایگان مي باشد.
 • اقدام به تعمير یا سرویس دستگاه توسط كارشناسان خارج از مركز تعميرات دلتوس، مخدوش شدن هولوگرام و عدم  تطابق اطلاعات دستگاه با اطلاعات ثبت شده در سايت دلتــوس، باعث ابطال گارانتی مي شود.
 • ایرادات وارده به دستگاه، ناشی از استفاده و یا نصب غیرصحیح قطعــــات و لوازم جانبــي غيــــــراستاندارد، نوسانات الکترونیکی خارجی، ريختن مايعات و اسپری هاي تميز کننده و شکستگی و صدمات فيزيکی، خارج از تعهدات گارانتی می باشند.
 • حفظ اطلاعات شخصی، مشکلات نرم افزاری و یا سیستم عامل بر عهده خریدار می باشد.

شرایط گارانتی VIP

 • دستگاه  با مدل و مشخصات مندرج در سایت دلتوس و مربوط به این شماره کارت، دارای ۲۰ ماه گارانتی و ۱۲ ماه بیمه می باشد.
 • تمام قطعات دستگاه شامل صفحه نمایش، صفحه کلید، پــردازنده، درایــو نوری، باطـــــری، شارژر، مادربــرد، کارت گـــرافیک، کارت شبکه، مودم و هارد دیسک، زیرپوشش گارانتی دلتــــــوس می باشند.
 • در طول دوره گارانتی، درصورتی که دستگاه توسط کارشناسان فنی دلتوس غیـرقابل تعمیر تشخیص داده شود و با تعویض قطعه قابل حل نباشد و یا حداکثر در ۱۵ روز کاری رفع عیب نگردد، دستگاه تعویض خواهد شد. درصورت موجود نبــودن مـدل اصـــلی دستگاه، مـدل جـدید با احتساب اختلاف قیمت روز به مشتری ارائه خواهد شد.
 • باطری و شارژر دستگاه دارای ۶ ماه گارانتی می باشند.
 • گارانتی تعمیـــر یا تعـــــویض LCD  مطابق با شـــرایط استاندارد بوده و وجـــود یک تا سه پیکسل جـز تعهــــدات گارانتی نمی باشــــــد.
 • در ۳ ماه اول گارانتــــی، امــور نرم افــــــزاری نوت بوک، شامل نصــب سیستم عامل و نـــرم افــزارهای عمـــومی به صــورت رایگان انجام می شود.
 • اقدام به تعمیر یا سرویس دستگاه توسط کارشناسان خارج از مرکز تعمیرات دلتوس، مخدوش شدن هولوگرام و عدم  تطابق اطلاعات دستگاه با اطلاعات ثبت شــده در سایت دلتــوس، باعث ابطال گارانتی می شود.
 • ایرادات وارده به دستگاه ناشی از، نصـــب غیــرصحیح لوازم جانبی، نوسانات الکترونیکی خارجی، ریختن مایعات و اسپری های تمیز کننده و شکستگی و صدمات فیزیکی، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
 • حفظ اطلاعات شخصی، مشکلات نرم افزاری و یا سیستم عامل بر عهده خریدار می باشد.

در صورت تعویض کلی دستگاه با درخواست مشتری با هزینه مجدد،  گارانتی جدید صادر میگردد.

 • آسیب های زیر تحت پوشش بیمه قرار می گیرند:
 •  سقوط از بلندی و برخورد جسم خارجی (شکستگی)، آتش سوزی و نوسانات جریان الکتریسیته (سوختگی)، نفوذ مایعات به داخل دستگاه (آبخوردگی)، سیل، صاعقه، زلزله، طوفان
 • توجه: برای خسارات ناشی از آتش سوزی، انفجار، سیل و زلزله، گزارش سازمان ذیربط ضــروری می باشد.
 • فــــرانشیـــــز ناشــــی از خســــارات به میزان ۲۰٪ هر خسارت  می باشد.
 • موارد زیر خارج از تعهدات بیمه می باشد:

سرقت دستگاه یا لوازم جانبی، خساراتی که به عمد به وجود آمده باشند، خسارات وارده به لـــوازم جانبــی از جمله باطری، شارژر، هدفن، سیم رابط، مشکلات نرم افــــزاری، خسارات ناشی از فرســـودگی، خــــراش یا خسارت جزئی بر روی سطوح نقاشی شده، جلا داده شده یا لعاب داده شده، خسارات مــربوط به کیفیت ساخـت و گارانتـــی دستگاه و معایب یا خساراتی که تولید کننده اقلام بیمه شده، قانوناً یا براساس قرارداد مسئـول جبران آن می باشد.

 

گارانتی هارد

با توجه به گستردگی کالا در بازار IT توجه به كيفيت كالا و ارائه خدمات پس از فروش از مهمترين وظايف شركت هاي توزيع كننده است؛ از این رو شرکت دلتوس به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین توزیع کنندگان قطعات نوت بوک در ایران هارد نوت بوک با برند Toshiba را به صورت اورجینال و با گارانتی معتبر دلتوس ارائه می نماید.از آنجا که بسیاری از هاردهای توشیبا موجود در بازار به صورت refurbished می باشد، میتوانید با اطمینان کامل هارد اورجینال نوت بوکی Toshiba را با گارانتی 1 سال و یا 2 سال دلتوس تهیه نمایید.

گارانتی RAM

با توجه به گستردگی کالا در بازار IT توجه به كيفيت كالا و ارائه خدمات پس از فروش از مهمترين وظايف شركت هاي توزيع كننده است؛ از این رو شرکت دلتوس به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین توزیع کنندگان قطعات نوت بوک در ایران RAM های نوت بوک های موجود در بازار را با گارانتی معتبر دلتوس ارائه میکند.همچنین شرکت دلتوس RAM های Crucial که RAM های مورد استفاده در تمامی محصولات اپل است را نیز با 1 سال گارانتی دلتوس ارائه میکند.

گارانتی اپلگارانتی نوت بوکتعمیرات نوت بوکفروش اپل