تعمیرات آیفون با روش های نوین

تعمیرات آیفون با روش های نوین

 

مجموعه دلتوس به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنه خدمات برند APPLE در ایران، به عنوان یک تشکیلات و شرکت تعمیراتی در این بخش محسوب می گردد. تعمیرات آیفون به عنوان اصلی ترین بخش کاری واحد تعمیرات محسوب شده و بر اساس آن دلتوس، تجهیزات پیش رفته ای را خریداری و در این راستا توانسته خدمات بسیار مناسبی را به مشتریان ارائه نماید. تمامی دارندگان گوشی های اپل در صورت نیاز به تعمیر آیفون خود، می توانند تنها با یک تماس خدمات مناسبی را دریافت نمایند. مجموعه تعمیرات سخت افزای دلتوس با اتکا به مهارت و دانش کارشناسان خود توانسته است در این بازار خدمات قابل قبولی از جمله موارد زیر ارائه دهد:

 • آپدیت به نسخه بالاتر آیفون
 • آنلاک نرم افزاری و سخت افزاری آیفون
 • نصب برنامه های کاربردی بر روی گوشی آیفون
 • اکتیو کردن گوشی آیفون
 • تعمیرات سخت افزاری آیفون
 • ری استور کردن آیفون
 • حذف آیکلود

برخی مشکلاتی که تا کنون توسط کاشناسان دلتوس رفع گردیده است را در زیر میبینید:

 • تاچ اسکرین هیچ عکس العملی به لمس گوشی نشان نمیدهد.
 • تاچ اسکرین در بعضی نقاط کار نمیکند.
 • یک یا هر دو دوربین آیفون درست کار نمیکنند.
 • آیفون روشن نمیشود با اتصال به کامپیوتر لوگوی اپل ظاهر میشود و پس از لحظاتی دستگاه ری استارت میشود و در اتصال به شارژر دستگاه بوت میشود اما به محض جدا نمودن شارژر دستگاه خاموش میشود.
 • آیفون توسط کامپیوتر شارژ میشود اما شناسایی نمیشود و یا دستگاه در زمان اتصال به کامپیوتر شناسایی میشود اما شارژ نمیشود.
 • آیفون پس از طی فرایند خاموش شدن دوباره روشن میشود.
 • آیفون اپل درحین استفاده و یا اسلیپ بصورت تصادفی ری استارت میشود.
 • آیفون یا فاقد تصویر است و یا کل صفحه نمایش و یا قسمتی از آن را نوارهای مشکی یا رنگی فراگرفته است.
 • در هنگام مکالمه طرف مقابل یا صدا را ندارد یا صدا ضعیف است و یا با نویز به شنونده منتقل میشود.
 • درحالت عادی در مکالمه صدا مبادله نمیشود و باید حالت اسپیکر یا بلندگوی اصلی رافعال کرد.
 • مکالمه با آیفون فقط از طریق هندز فری امکان پذیر است.
 • آیفون در هنگام مکالمه اشکالی ندارد اما هنگام فیلم برداری صدا را ظبط نمیکند.
 • آیفون هیچ سیگنالی مبادله نمیکند و دستگاه غالباً درحالت Searching و پس از مدتی No service را نمایش میدهد ولی wifi دراین حالت نرمال کار میکند.
 • آیفون هم wifi و هم تلفن را ازدست داده و هیچگونه ارتباطی مقدور نمیباشد.
 • wifi ضعیف است و برای دریافت سیگنال باید به اکسس پوینت بسیار نزدیک شد.
 • کلیدهای Home ، sleep ، صدا، ویبره با سختی کار میکنند یا بطورکامل ازکار افتاده اند.

تعمیرات آیفون

تعمیرات iPhone

هنگامی که صفحه نمایش گوشی آیفون شما شکسته می شود و بی حوصله و سرگردان می شود و نیاز به یک مجموعه و سازمان معتبر برای تعمیرات آیفون خود دارید، به دنبال آن هستید که بسیار ساده و آسان گوشی آیفون خود را به بهترین محل و امن ترین مکان تعمیرات ارائه نمایید. در دلتوس اولین شرط خدمات این است که در کمترین زمان تعمیرات مشتری انجام شود و این تعمیرات گارانتی عدم برگشت پذیری شود.

شرکت دلتوس درک می کند که گوشی آیفون شما یک ابزار ضروری در زندگی روزمره شما است و شما می خواهید آن را به همان اندازه سریع و اقتصادی تر تعمیر کنید… ما اینجا هستیم تا این اتفاق انجام پذیرد. در دلتوس ما می توانیم صفحه نمایش شکسته iphone و یا هر بخش دیگر شکسته موبایل شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر یا تعویض نماییم. قیمت ما بسیار رقابتی است و بیشتر تعمیرات با تضمین و گارانتی سه ماهه دلتوس انجام می پذیرد.

اگر آیفون شما یک مشکل جدی از قبیل آسیب فنی، آب خوردگی و یا آسیب های فیزیکی داشته باشد، دلتوس معمولا می تواند آن را حل نماید. ما تکنسین هایی داریم که در تعمیرات مادربورد و تراشه های داخلی گوشی تخصص دارند. حتی اگر به شما گفته شده است که آیفون شما قابل تعمیر نیست، آن را به  دلتوس منتقل کنید و تجربه سال ها خدمات و گارانتی به ما نشان داده که معمولا می توانیم آن را حل کنیم. تعمیرات مادربرد آیفون می تواند از چند ساعت تا چند روز زمان ببرد اما تیم حرفه ای تعمیر آیفون دلتوس می تواند نقش موثری داشته باشد.

تمام زمینه های خدمات دلتوس به طور خاص طراحی شده اند که در دید مستقیم مشتریان باشد تا هر گونه نیاز آن ها در تعمیرات آیفون بر طرف شود. اگر شما کنجکاو هستید آیفون خود را تعمیر کنید یا می خواهید مطمئن شوید که اطلاعات شخصی شما محرمانه باقی مانده است، در دلتوس شما می توانید به طور کامل این اعتماد و اطمینان را داشته باشید که تعمیر آیفون شما در پشت درب های بسته و با بالاترین حد امنیت تعمیر می شود و شرکت دلتوس در مقابل سازمان های دولتی قرارداد منع اشائه اطلاعات فردی اشخاص را امضاء و تأیید نموده است و از این رو می تواند اطلاعات مشتریان را در بالاترین حد امنیتی حفظ و حراست نماید.

دلتوس پیش گام تعمیرات نوین کالاهای دیجیتال در تعمیرات آیفون و سایر محصولات است. ما از سال ها پیش در زمینه تعمیر آیفون ، گارانتی و خدمات پس از فورش کار کرده ایم و به مشتریانمان در زمینه مشکلات مربوط به فن آوری کمک کرده ایم. ما تمام تلاش خود را در تعمیر ایفون به ارائه خدمات سریع، حرفه ای و قابل اعتماد با قیمت مقرون به صرفه اختصاص داده ایم. اولویت اول ما این است که هر مشتری ای که نیاز به تعمیرات ایفون داشته با شد را حمایت نموده و خدمات خوبی را به او ارائه نماییم. ما درک می کنیم که یک مشتری خوشحال یک مشتری قابل بازگشت است و هر چیزی که می توانیم را انجام می دهیم تا این اتفاق بیافتد.

ما می دانیم که شما نمی خواهید از گوشی آیفون خود جد شوید و وقت شما یک کالای با ارزش است. دلتوس این موضوع بسیار مهم را درک نموده است. اگر این گوشی آیفون ما بود و نیاز به تعمیر داشتیم، ما هم سریعا خواستار تعمیر آن بودیم، به همین دلیل است که ما قصد داریم تا 90 درصد از تعمیرات گوشی های ایفون را در حدود یک الی دو ساعت انجام دهیم.

آیفون شما مهمترین اطلاعات شما را بر روی خود حمل می کند. اطلاعاتی مانند مخاطبین، تصاویر، فیلم ها، گذرواژه های وبسایت ها، حسابهای بانکی و غیره. ما درک میکنیم که میخواهید اطلاعات خصوصی شما خصوصی باقی بماند به همین دلیل است که مراجعه به هر مکانی برای تعمیرات آیفون کار بسیار اشتباهی می باشد. همیشه سرعت در تعمیرات آیفون یک مزیت نیست، شاید تخصص و تمرکز کافی در زمان مناسب برای تعمیر آیفون شما صرف نشده باشد و یا حفظ امنیت و ایمنی گوشی شما در اولویت خارج شود. تمام این دلایل بسیار مهم، باعث می شود که تعمیرات آیفون در دلتوس بسیار حرفه ای دنبال شود.

صرفه جویی در وقت و هزینه
تعمیرات به جای جایگزینی دستگاه های تجاری شما بسیار موثر است. این روش هزینه سخت افزار شما را کاهش می دهد و دیگر نیازی به خرید دستگاه های جایگزین نیست اما این مهم به شرطی اتفاق می افتد که تعمیرات درست و صحیح در اختیار شما قرار گیرد در غیر این صورت هزینه برای تعمیرات غیر تخصصی و بی کیفیت در واقع به عنوان ضرر محض مالی محسوب می شود. از آنجا که دلتوس بسیاری از تعمیرات آیفون را ارائه می دهد، می تواند تعمیر آیفون شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهد که این موضوع موجب صرفه جویی در وقت و پول شما می شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی iRepair
دلتوس چه اطلاعاتی را از شما جمع آوری می کند؟
ما فقط اطلاعاتی را از شما جمع آوری می کنیم که مالکیت دستگاه شما را احراز نماید و این اطلاعات در قالب فرم های وب سایت و یا فرم های نوشتاری در دفتر دلتوس می باشد

آیا ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم؟
هر گونه اطلاعاتی که از شما جمع آوری می کنیم ممکن است در یک یا چند روش زیر استفاده شود:
1- برای ایجاد ارتباط و تشکیل پرونده محصول

2- برای بهبود ارائه خدمات و سابقه تعمیرات کالا

3- برای بهبود و اثر بخشی روش های تعمیر

4- برای ارسال ایمیل ها و یا اطلاع رسانی های دوره ای

اگر شما برای دریافت خبرنامه شرکت دلتوس ثبت نام کنید، به طور منظم اخبار، به روز رسانی ها، اطلاعات محصول یا خدمات مربوطه را دریافت خواهید کرد. اگر در هر زمانی مایل به لغو اشتراک از دریافت ایمیل های دلتوس هستید، ما دستورالعمل های لغو اشتراک کامل را برای شما فراهم نموده ایم.

چگونه از اطلاعات شما محافظت کنیم؟
دلتوس اقدامات امنیتی مختلفی را برای حفظ ایمنی اطلاعات شخصی شما به روش های عملی و امنیتی انجام می دهید.