تعمیر لپ تاپ سرفیس

تعمیر لپ تاپ سرفیس

تعمیر لپ تاپ سرفیس

نکاتی مهم درباره ی تعمیر لپ تاپ های سرفیس

اصولا لپ تاپ های سرفیس، یکی از سر سخت ترین رقیب های شرکت های سازنده ی لپ تاپ در سراسر جهان مخصوصا شرکت اپل است. هر ۳ لپتاپ تولید شده توسط مایکروسافت که عبارتند از، سرفیس پرو، سرفیس بوک و سرفیس استودیو، هر کدامشان محصولاتی هستند که شرکت مایکروسافت برروی وجود هر کدامشان برای تسخیر بازار لپ تاپ در سراسر جهان برنامه ریخته است، برنامه ای که خالی از بخش تعمیر لپ تاپ های سرفیس نیست!

طبق معمول تمامی محصولات تکنولوژیکی، لپ تاپ های سرفیس نیز دارای مشکلات و خرابی هایی هستند که کاربران خود را مجبور به پیدا کردن مراکز تعمیر سرفیس و تعمیرکاران تخصصی لپ تاپ های سرفیس می کند. امروزدر این مطلب از مجله ی دلتوس می خواهیم تا مختصری به معرفی لپ تاپ های سرفیس و مشکلات و خرابی های آن ها بپردازیم. پیشنهاد می کنیم تا به انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

خرابی ها و تعمیر لپتاپ های سرفیس

همانطور که در مقدمه ی این مطلب سعی داشتیم بگوییم، ۳ مدل تولید شده یلپ تاپ های surface، یکی از بهترین کامپیوترهای همراه و آسان حمل شونده ای هستند که در حوزه ی محصولات تکنولوژی تولید شده اند. اما بااین حال این وسیله از خرابی و مشکل مبرا نیست و به همین خاطر هم تعمیرلپ تاپ سرفیس گزینه ای دور از نظر برای دارندگان این وسیله نیست. با اینحال بیایید تا قبل از این که به بررسی خرابی های سرفیس و تعمیرات آنبپردازیم، مختصری با لپ تاپ های سرفیس بیشتر آشنا شویم.

لپ تاپ سرفیس

بسیاری از کارشناسان حوزه ی تکنولوژی و وسایل دیجیتال، لپ تاپ هایسرفیس را به عنوان محصولاتی معرفی کرده اند که قرار است مایکروسافت به وسیله ی آن ها، شایستگی های خود را در زمینه ی علوم کامپیوتری ومحصولات آن به رخ رقیبان و جهان بکشد!

لپ تاپ های سرفیس، محصولاتی هستند که هیچ ویژگی خارق العاده ی خارج از عرفی به آن ها اضافه نشده است اما در عین حال توانسته اند تا به خوبی انتظارات کاربران خود را برآورده کنند و از آن مهم تر، جایگزین خوبی برای اولترابوک ها باشند. اضافه کردن کیبوردهای جزیره‌ ای، ترک‌ پدهای مجهز به درایور Precision و پورت‌ های کم ولی کارا در کنار صفحه ی نمایش لمسی ۱۳.۵ اینچی، بهترین وجه تمایز لپ تاپ های سرفیس در نگاه اول هستند.

تعمیرات سرفیس

تعمیر لپ تاپ های سرفیس

لپ تاپ های سرفیس در کنار تمام شایستگی هایشان، یکی از حساس ترین محصولات مایکروسافت و در عین حال PC های شخصی هستند. در عین حال تعمیر مشکلاتی همچون تعمیر تاچ ال سی دی، تعویض تاچ ال سی دی،تعمیر ترک پد و یا مادر برد آن یکی از سخت ترین انواع تعمیراتی است که در این دستگاه می تواند صورت بگیرد‌‌. در واقع نه تنها در ایران بلکه درسراسر جهان، تعمیر سرفیس کاری بسیار تخصصی است.

خبر خوب این است که تعمیر بخش های مختلف سرفیس در مراکز معتبر وتخصصی تعمیرات لپ تاپ سرفیس مخصوصا در سرفیس پرو ۳، سرفیس پرو ۴ و سرفیس پرو ۲۰۱۷ همچون دلتوس به وسیله ی تعمیرکاران حرفه ای وبا استفاده از دستگاه های پیشرفته و تجهیزات بسیار خوبی انجام می شود.

خرابی لپ تاپ سرفیس

از دیگر خرابی ها و دیگر موارد تعمیر سرفیس می توانیم از موارد دیگری نیزنام ببریم:

داغ کردن سرفیس

خرابی سیستم کولینگ سرفیس

خرابی فن سرفیس

تعمیر درایورهای نوری لپ تاپ سرفیس

تعمیر تخصصی هارد لپ تاپ سرفیس

تعمیر برد لپ تاپ سرفیس

تعمیر کارت وایرلس سرفیس

بازیابی اطلاعات از دست رفته ی سرفیس

تعمیر مودم سرفیس

تعمیر باتری لپ تاپ سرفیس

تعمیر IC بلوتوث لپ تاپ سرفیس

تعمیر مدار شارژ لپ تاپ های سرفیس

تعمیر و تعویض قاب و لولای سرفیس

تعمیر مشکلات کیبورد و تاچ پد سرفیس

تعمیر و تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ Surface

تعمیرات تخصصی صفحه نمایش ال ای دی، ال سی دی و OLED

حل مشکل هنگ کردن و یا خاموش شدن لپ تاپ

نصب سیستم عامل و نرم افزار های مخصوص سرفیس

ارتقا سخت افزاری لپ تاپ های  سرفیس

تعمیر و تعویض سوکت شارژ، USB و USB3، VGA ، HDMI و باقی پورت های لپ تاپ سرفیس

سرویس لپ تاپ سرفیس

همچنین این نکته را از یاد نبرید که لپ تاپ های سرفیس نیاز دارند تا هر چندسال یک بار، سرویس و تعمیر شوند.

در این مطلب کمی درباره ی تاریخچه ی فنی لپ تاپ های سرفیس برایتان گفتیم و مشکلات و خرابی های آن را برایتان مورد بررسی قرار دادیم. تاکیدمی کنیم که تعمیر اینگونه لپ تاپ کاری بسیار تخصصی و حساس است که برای انجام آن باید به مراکز تخصصی همچون دلتوس مراجعه نمایید.

در انتها از شما می خواهیم تا تجربیات خود و یا نظرتان را با ما و دیگرخوانندگان دلتوس در میان بگذارید.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *