درباره دلتوس

ارائه بهترین خدمات، پشتیبانی و حمایت از مشتری، هدف اصلی دلتوس

ما در دلتوس با توجه به اهداف و رسالت سازمانی خود برای ارائه خدمات شایسته، می ‌کوشیم تا با بهره‌گیری از روش‌هایی نوین در کنار رعایت اصول مشتری مداری، شاهد توسعه فرهنگ ”گارانتی با اصالت‟، پوشش حداکثری نیازمندی‌های مشتریان و همچنین تغییر نگرش مصرف کنندگان به خدمات پس از فروش باشیم.

در این راستا، ارائه خدمات متنوع و درعین ‌حال خلاقانه و منحصربه‌فرد در کنار سرعت در پاسخگویی و استقرار سامانه‌ای پویا در کنار حفظ کیفیت خدمات، با هدف ارائه مشاوره‌های کاربردی و مدیریتی و همچنین پاسخگویی به ‌موقع به نیازهای مشتریان را در اولویت تیم دلتوس (دلتا همراه پرداز شرق) قرار داده‌ایم.

اهداف ما در دلتوس

 •  ایجاد ”گارانتی با اصالت‟
 • سهولت خرید کالاهای دیجیتال، لوازم جانبی و قطعات
 •  تغییر نگرش مصرف کنندگان نسبت به فرایندهای خدمات پس از فروش
 •  آموزش و توسعه منابع انسانی در تمامی بخش‌ها
 •  پاسخگویی تمام و کمال به مشتریان
 •  ایجاد فضای دوستانه با کاربران
 •  توسعه خدمات محیطی و آنلاین به مشتریان

چرا دلتوس؟

شهرت و اعتبار چند ساله

شهرت و اعتبار چند ساله دلتوس، بهترین شاهد برای تضمین تخصص و اعتماد مشتریان به ما است که در طی سالیان متوالی و ارائه بهترین ها این مهم حاصل شده است.

گارانتی معتبر

شهرت و اعتبار چندین ساله و بر حق دلتوس (دلتا همراه پرداز شرق)، بهترین تضمین ما برای خریدی مطمئن و همچنین اصالت ما در ارائه خدمات است.

پشتیبانی قدرتمند آنلاین

کارشناسان دلتوس همیشه آماده پاسخگویی به شما هستند.

نظرات مشتریان

بازتاب نظرات مشتریان در فرم‌های نظرسنجی مجموعه

مک بوک تکنولوژی پیشرفته‌ای در ساخت داره که اشخاص و گارانتی‌های متفرقه نمی‌توانند از پس آن بربیایند اما دلتوس با دقت و کیفیت عالی برایم تعمیر کرد. ممنونم

خدمات شرکتی دلتوس درخور قدردانی و تقدیر است چراکه شرکت ما را با خدمات عالی پشتیبانی کردند.

دلتوس در یک نگاه

دلتوس، برندی اختصاصی در زمینه فروشگاه آنلاین لوازم دیجیتال، تعمیرات انواع موبایل، لپ‌تاپ، تبلت، سرفیس و خدمات پس از فروش است که در سال ۱۳۸۶ به مدیریت آقای فرخ اسکندری نژاد و با همکاری جمعی از افراد توانمند، جوان و فعال در این صنعت به وجود آمد. این ایده در ابتدای راه با فراز و نشیب‌هایی مواجه بود اما ما به سرعت توانستیم تا در بخش‌های تجاری، خدمات و بازرگانی این صنعت، نامی پرآوازه برای خود ایجاد نماییم.

دلتوس تنها یک گارانتی نیست!

ما می‌توانیم دغدغه‌های هنگام خرید و یا تعمیرات را با لذت انتخاب تغییر داده و تجربه دلگرمی یک خرید دلچسب را برایتان به وجود بیاوریم. جامعیت خدمات ارائه شده در دلتوس چه در بخش فروش و چه در قسمت گارانتی و تعمیرات، یک تعهد استراتژیک است. لذا خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات، عنصری موثر و مهم در فرآیند مشتری مداری دلتوس هستند.


گام بعدی دلتوس، ایجاد گارانتی با اصالت

هدف بعدی دلتوس، ایجاد یک بستر ”گارانتی با اصالت ‟ در بخش خدمات پس از فروش است. با توجه به ایده پردازی‌های انجام شده توسط آقای فرخ اسکندری و تیم دلتوس، برنامه‌هایی مدون در بخش ایجاد و توسعه مفهوم واقعی خدمات پس از فروش ایجاد گشت و تیم R&D شرکت توانست تا با نیاز سنجی دقیق بازار، خدماتی را تحت عنوان ”کالای گارانتی‟ تولید نماید.

کاملا واضح است که تغییر درونی یک خدمت به یک کالا، فرایندی بسیار پیچیده و دقیق است. زیرا در صورت بروز عدم توازن بین خدمات و کالا در واقع کل فرایند به صورت تخریبی از بین خواهد رفت.

نقطه قوت طرح‌های اجرایی، همکاری مدیریت (فرخ اسکندری نژاد) با تیم ایده پرداز دلتوس است که با استفاده از تحقیقات مناسب، آمارهای کاربردی بسیار خوبی را تولید و بر اساس این آمارها، طرح‌های پیشنهادی را اجرا می‌نمایند.

در حال حاضر هم در دلتوس توانسته‌ایم تا با ایجاد زبان مشترک بین بازارهای قدیمی تجاری و همچنین بازار آنلاین فعلی، معبر مناسبی برای ورود، انتقال و در اختیار گذاشتن محصولات و خدمات مورد نیاز و به روز در این حوزه ایجاد نماییم.

ماموریت‌ها و ارزش‌های دلتوس

در دلتوس، فروش را پایانی بر ارتباط خود با مشتری نمی‌دانیم و استقرار بخش خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف کنندگان، در راستای ماموریت و اهدافمان در دستور کار خود قرار داده ایم.

به همین خاطر در دلتوس با بهره‌گیری از کادر متخصص و آموزش دیده به صورت مستمر به درخواست‌ها و نظرات مشتریان خود در اسرع وقت، رسیدگی و توجه ‌می نماییم. از دیدگاه دلتوس (دلتا همراه پردازش شرق) مشتریان شرکت در خصوص مسائل فنی بسیار آگاه و تعالی‌جو هستند، به صورتی که جزئیات فرایند و کیفیت خدمات به طرز بسیار ویژه‌ای برای آنها مهم و اساسی است و تمامی این موضوعات در حالی است که شرکت دلتوس این فرصت منحصر به فرد را جهت ارائه خدماتی متمایز و با کیفیت تر، تلقی می‌کند.

اولویت‌های ما عبارتند از:

 • خیرخواهی و صداقت در تعامل با مشتریان
 • آگاهی بخشی و ارائه مشاوره‌های تخصصی به مشتریان
 • پیشرفت در کلیه بخش‌های اجرایی به عنوان اصل بنیادی مدیریت در شرکت
 • ارتقاء اندیشه و رشد تکاملی سرمایه‌های انسانی در راستای احترام به مشتریان و مخاطبان شرکت
 •  کوشش در استفاده از تکنیک‌های توسعه محور و تحول آفرین با رویکرد ایجاد استراتژی‌های پایدار
 • حذف سیکل‌های ضد ارزشی و تلاش به روان سازی درک مخاطب و مشتریان در مواجه با فرهنگ ارائه خدمات
 • اعتماد سازی و ایجاد شهرت و اعتبار ویژه و برجسته برای گارانتی دلتوس در اذهان جامعه، مشتریان و مخاطبین
 • خلاقیت، نوآوری، صداقت، توکل، سخت‌کوشی و پای بندی به اصول اخلاقی
 • ایجاد اعتماد و دوری جستن از اجحاف نسبت به حقوق مشتریان و کارکنان و شرکت
 • پای بندی به قوانین، مقررات داخلی و بین المللی
 • آموزش مستمر و تربیت نیروی انسانی با کیفیت عالی
 • فعالیت به عنوان مجموعه خصوصی خدمات پس از فروش تمام عیار (full service) جهت حل مشکلات مشتریان و ارائه راه حل‌های نوین و خردمندانه
 •  ایجاد بالاترین مرتبه نظم و دقت ممکن

مسئولیت‌های اجتماعی دلتوس

در قبال مشتریان

ارائه خدمات به مشتریان با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت، دارای ارزش افزوده و توجیه اقتصادی، در زمان مقرر و با رعایت اصول و موازین لازم و کافی، با نگرش خیرخواهانه و در جهت منافع مشتریان. بدیهی است احترام به حریم خصوصی جزء حقوق اولیه مشتریان تلقی خواهد شد. ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش یکپارچه و فراگیر نهایت آرامش و آسایش را برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.

در قبال کارکنان

حفظ شخصیت فردی، گروهی و حرفه ای کارکنان، حفظ کرامت انسانی کارکنان، ایجاد فضای کاری با محیط فیزیکی سالم و دارای ارگونومی مناسب، ارتقاء سطح زندگی کارکنان متناسب با اثر بخشی عملکرد آنان، استقرار حاکمیت انگیزه و پویایی در عملکردها، آموزش و تجهیز نیروی انسانی به علوم و فن آوری های مورد نیاز و استفاده از توانمندی‌های بالقوه و بالفعل آنان، شایسته سالاری، توجه به کیان خانواده آنان، تشویق کارکنان به تبادل اطلاعات حرفه ای و تخصصی در جهت ایجاد تعامل و کاهش تعارض های موجود، مقید نمودن کارکنان به اجرای امور بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و سهیم نمودن کارکنان در منافع شرکت، ارج نهادن به ابتکارات و خلاقیت‌های کارکنان از تعهدات شرکت دلتوس (دلتا همراه پرداز شرق) است.

در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی

مدیریت (فرخ اسکندری نژاد) تمامی حقوق حرفه ای اشخاص حقیقی و حقوقی را محترم می‌شمارد، صداقت و شفافیت در عملکرد با آنان را سر لوحه فعالیت‌های بازرگانی خود قرار داده است و در ایفای تعهدات خود در قبال تمامی اشخاص مرتبط، خود را مقید به حفظ منافع متقابل می‌داند.

التزام به مبانی توسعه پایدار

دلتوس به مبانی توسعه پایدار پایبند می باشد و عینیت آن را در اصول و محورهای ذیل جستجو می نماید:

اصول اقتصادی

ما برای حضور موثر درعرصة رقابت و نیل به بهره وری مناسب، در کلیه مکانیزم های عملیاتی خود، موارد ذیل را مورد توجه قرار می دهیم:

– افزایش کارایی در عملکرد مجموعه و کارکنان

– همسویی با پیشرفت فن آوری و بهبود مداوم سیستم‌ها و روش‌ها

– ممانعت از گسترش بی‌رویه شرکت و تشکیلات با تکیه بر فناوری‌های نوین و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی

– استفاده از پیمانکاران در اجرای پروژه‌ها متناسب با توانایی‌های آنها در صورت لزوم (برون سپاری)

– مدیریت سنجیده دارایی‌های مادی و معنوی

– تعهد به اجرای پروژه‌ها در قالب برنامه‌های مصوب

– جلب همکاری شرکای تجاری (داخلی و خارجی)

– صرفه جویی
– بکارگیری روش‌های مدیریتی نوین برای فائق آمدن بر مشکلات پیش رو (مدیریت زمان، مدیریت تغییر و …)

– تأمین سود معقول برای مجموعه و مشتریان

 رعایت اصل شفافیت

دلتوس در کلیه فعالیت‌های خود از اصل شفافیت که تجلی درستکاری و صداقت در عملکردهای آن است، پیروی نموده و با توجه به موارد زیر این اصل مهم را رعایت می‌نماید:

۱- از اجرای مبادلات غیر شفاف بصورت جدی پرهیز دارد و تمام معاملات تجاری خود را به گونه‌ای صحیح و مطابق با شیوه‌های نوین و قابل قبول منعکس می‌نماید.

۲- از قوانین، مقررات و آیین نامه‌های ناظر بر فعالیت‌ها تبعیت کامل دارد.

۳- به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل و مسئول، بر اجرای قوانین کاملا متعهد هستیم.

محیط زیست

ما علاقمندی خود به حفظ محیط زیست را صریحاً اعلام داشته و تلاشی همه جانبه برای کاستن از نقش احتمالی خود در تخریب محیط زیست خواهیم داشت. ما عمیقا معتقدیم روش ها و راه حل‌های ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیری محسوس بر کاهش آلاینده‌های زیست محیطی و تخریب آن خواهد داشت.

رعایت مبانی نوین مدیریت

به عملکرد های اثر گذار بر روند بهینه فعالیت‌ها پاداش داده و یا تغییرات لازم و به هنگام را به نحوی که همیشه و سریعاً پاسخگوی مطالبات مشتریان خود باشیم، اعمال نموده. تلاش خواهیم نمود که رویکردهای نظام یافته‌ای را در مجموعه خود مستقر نماییم که بتواند نتیجه‌ها را مورد نظارت، حسابرسی و ارزیابی قرار دهد و بر منابع در اختیار خود به نحوی اثر بخش مدیریت نماییم.

توجه به اثر بخشی ارتباطات

مجموعه دلتوس برای ترویج اطلاعات و گسترش ارتباطات، برنامه‌های اطلاع‌رسانی جامعی دارد که بر اساس آن، اطلاعات مرتبط با فعالیت های خود را ضمن مد نظر قراردادن ملاحظات محرمانه، در اختیار کلیه افراد و موسسات که علاقمند به دریافت آنها هستند، قرار می‌دهد. دلتوس برای مقوله ارتباطات سهم و اعتبار ویژه‌ای قائل است و با توجه به اهمیت و نقشی که در اثر گذاری بر اقتصاد رقابتی دارد، نشر اطلاعات ضروری و ارتباطات آشکار راامری اجتناب ناپذیر می‌شمارد. ما تلاشی مستمر در نهادینه سازی و معماری ایده نقش موثر ارتباطات در بهبود شرایط یک سیستم تجاری به عمل خواهیم آورد. ما به مدیریت ارتباطات به عنوان یک فرآیند و راه حل کارآمد بازیابی پتانسیل های تجاری خود و مشتریان، عمیقا باور داریم.

دلتوس تجسمی از خودباوری ایرانی است. این مجموعه با استفاده از ایجاد هسته های اجرایی و فکری، توانسته است فضایی برای حضور فعالان و ایده پردازان صنعت دیجیتال فراهم آورد.

درخت دلتوس، نهالی بود که با اعتماد و خود باوری در خاک عقیده و باور جای گرفت و با همت و پشتکار شبانه روزی به قطره‌های علم و دانش آبیاری شد و با تلاش و هوشیاری به بار نشست و در فضایی دوستانه و پر از همدلی استیلا یافت.

دعوت می‌کنیم که با همکاران ارزشمند دلتوس آشنا شوید و شما هم بخشی از این اتحاد ارزشی شوید.