هدف اصلی دلتـوس، پشتیبانی و حمایت بی مانند

دلتوس با توجه به اهداف و رسالت خود در ارائه خدمات شایسته، می‌کوشد تا با بهره‌گیری از روش‌های نوین ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان خود، شاهد توسعه فرهنگ “گارانتی با اصالت”، پوشش حداکثری نیازمندی‌های مشتریان و تغییر نگرش مصرف کنندگان به خدمات پس از فروش باشد. در این راستا، ارائه خدمات متنوع و درعین ‌حال خلاقانه و منحصربه‌فرد، با رعایت اصول چابک بودن و استقرار سامانه ای پویا در کنار حفظ کیفیت خدمات و با هدف ارائه مشاوره‌های کاربردی و مدیریتی و نیز پاسخگویی به ‌موقع به نیازهای مشتریان، در دستور کار تیم های مختلف خدمات پس افروش دلتوس قرار داده شده است.

۱- ایجاد “گارانتی با اصالت”

2 – تغییر نگرش مصرف کنندگان نسبت به فرایندهای خدمات پس از فروش با رویکرد فرهنگ سازی

3 – آموزش و توسعه منابع انسانی در بخش تعمیرات و فنی

۴- پاسخگویی کامل به مشتریان با هدف شعار مشتری مداری

5 – ویژه سازی خدمات و ایجاد فضای دوستانه با کاربران

6 -توسعه نوع خدمت و ارائه خدمات نوین در صنعت دیجیتال

deltous درباره ما

دلتوس تنها یک گارانتی نیست!

ما می توانیم دغدغه های هنگام خرید را با لذت انتخاب تغییر داده و دلگرمی یک خرید دلچسب را ارائه دهیم. جامعیت خدمات ارائه شده در دلتوس یک تعهد استراتژیک می باشد. لذا خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات و همچنین خدمات ارائه شده عنصری موثر و مهم در فرآیند مشتری مداری دلتوس می باشد. تعهد ما به مصرف کنندگان، محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان، تعهدی عمیق و راهبردی می باشد. برای تداوم لبخند رضایت مشتریان، پس از خرید با تمام توان تلاش کرده و سازمانی پاسخگو برای این منظور بنا نهاده ایم.

*دلتوس در یک نگاه*

دلتوس به عنوان یک برند اختصاصی خدمات پس از فروش در بخش دیجیتال شناخته می شود. ایدة دلتوس در سال 1386 در جمعی مشتکل از سرمایه گذاران بازار آی تی و افراد توانمند و جوان این صنعت به وجود آمد. این ایده در ابتدای راه با فراز و نشیب هایی مواجه بود اما به سرعت توانست در بخش های تجاری و بازرگانی این صنعت نامی پرآوازه برای خود ایجاد نماید. تیم مدیریت دلتوس برنامه بعدی خود را برای ایجاد یک تشکیلات پیشرفته خدمات پس از فروش طراحی نمود.

styory درباره ما

گام بعدی در واقع ایجاد یک بستر “گارانتی با اصالت” در بخش خدمات پس از فروش بود. با توجه به ایده پردازی های انجام شده، برنامه هایی مدون در بخش ایجاد و توسعه مفهوم واقعی خدمات پس از فروش ایجاد شد و تیم R&D شرکت توانست با نیاز سنجی دقیق بازار، محصولی را تحت عنوان “کالای گارانتی” تولید نماید. بسیار واضح است که تغییر درونی یک خدمت به یک کالا، فرایندی بسیار پیچیده و دقیق می باشد. زیرا در صورت بروز عدم توازن بین خدمات و کالا در واقع کل فرایند به صورت تخریبی از بین خواهد رفت.

نقطه قوت طرح های اجرایی دلتوس، تیم مدیریتی و ایده پرداز این شرکت بوده که با استفاده از تحقیقات مناسب آمارهای کاربردی بسیار خوبی را تولید و بر اساس این آمارها، طرح های پیشنهادی را در مقام اجرا، مدیریت نمودند.

در حال حاضر شرکت دلتوس توانسته با ایجاد زبان مشترک بین بازارهای قدیمی تجاری و نیازه ای جدید دیجیتال بازار فعلی، معبر مناسبی برای ورود، انتقال و در اختیار گذاشتن محصولات و خدمات مورد نیاز و به روز این حوزه باشد.

بخش‌بندی بازار، استراتژی بازرگانی، مهندسی و تکنولوژی مدیریت اجرا از جمله فعالیت هایی است که در منشور مدیریتی دلتوس همچنان ادامه دارد. یکی از داغ‌ترین مباحث در جهان مبحث آینده کار است. همان‌طور که مشخص است آینده کار داستانی راجع به هوش مصنوعی و علم روباتیک نیست. بلکه در مورد انسانی‌تر کردن مشاغل و کسب مزیت از مهارت‌های انسانی است که در کسب ‌و ‌کار به آنها نیاز داریم. دلتوس در طول بیش از دو دهه فعالیت خود آموخته که چگونه عملکرد خود را با رویکرد تکنولوژی محور تقویت کند و نیز با به کار گیری مولفه های انسانی و تلفیق آن با خدمات ارزشی، فضایی ایجاد نماییم تا در آن بتوانیم پشتیبانی ارزشمندی از تمامی مشتریان خود داشته باشیم.

parcham درباره ما

ماموریت ها و ارزش های ما

دلتوس، فروش را پایانی بر ارتباط خود با مشتری خود ندانسته و استقرار بخش خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف کنندگان و همچنین در راستای ماموریت و اهداف در الویت دستور کار قرار داده است. گارانتی دلتوس مرتباً و به صورت مستمر به درخواست ها و نظرات مشتریان رسیدگی می‌نماید. همچنین با استفاده از کادر متخصص و آموزش دیده سعی بر حل مشکلات مشتریان در کوتاه ترین زمان دارد. دلتوس سعی دارد با استفاده از خدمات پس از فروش به موقع و در دسترس، نیاز و رضایت مشتریان خود را برآورده سازد.

1-    خیرخواهی و صداقت در تعامل با مشتریان، هسته اصلی برند دلتوس را شکل خواهد داد. آگاهی بخشی و ارائه مشاوره های تخصصی به مشــــــتریان متضمن ثمر بخش بودن این راهبرد در جهت جلب رضایت مشتریان می باشد.

۲-  پیشرفت در کلیه بخش های اجــــــــرایی به عنــــوان اصل بنیادی مدیریت در شرکت و نیز ارتقاء اندیشه و رشد تکاملی سرمایه های انسانی در راستای احترام به مشتریان و مخاطبان شرکت. کوشش در استفاده از تکنیک های توسعه محور و تحول آفرین با رویکرد ایجاد استراتژی های پایدار

3- ایجاد باوری عمیق و واقعی با نگرش تعمیق درون مایه خدمات پس از فروش و تبدیل کمبودها به فرصتها و تشخیص فرصتهای کلیدی ناشی از نیازهای پنهان و آشکار مشتریان و نکته سنجی در ضعف رقبا در پاسخگویی و حذف سیکل های ضد ارزشی و تلاش به روان سازی درک مخاطب و مشتریان در مواجه با فرهنگ ارائه خدمات، علی الخصوص “گارانتی با اصالت” و خدمات پس از فروش واقعی و باور پذیر.

4-    از دیدگاه دلتوس مشتریان شرکت در خصوص مسائل فنی بسیار آگاه و تعالی جو هستند، به صورتی که جزئیات فرایند و کیفیت خدمات به طرز بسیار ویژه ای برای آنها مهم و اساسی می باشد و تمامی این موضوعات در حالی است که شرکت دلتوس این فرصت منحصر به فرد را جهت ارائه خدماتی متمایز و با کیفیت تر، تلقی می کند.

5-    اعتماد سازی و ایجاد شهرت و اعتبار ویژه و برجسته برای گارانتی دلتوس در اذهان جامعه، مشتریان و مخاطبین.

6-    خلاقیت، نوآوری، صداقت، توکل، سخت کوشی و پای بندی به اصول اخلاقی، ایجاد لبخند رضایت بر لبان مشتریان متضمن موفقیت دلتوس در اجرایی نمودن تعهدات فوق خواهد بود.

7-    ایجاد اعتماد و دوری جستن از اجحاف نسبت به حقوق مشتریان و کارکنان و شرکت.

8-    پای بندی به قوانین، مقررات داخلی و بین المللی

9-    آموزش مستمر و تربیت نیروی انسانی با کیفیت عالی.

10-  درجه اهمیت جایگاه رفیع مشتریان به گونه ای است که در دلتوس، وفاداری کارکنان در اثربخش بودن و ارائه عالی ترین سطح خدمات به مشتریان متجلی می گردد. تعهد کارکنان به تلاش بی پایان در جهت جلب نظر و رضایت مشتریان، متضمن تداوم همکاری آنان با سازمان خواهد بود.

11- مشتریان دلتوس در درجه اول اهمیت و ارزش قرار دارند. لذا دلتوس تلاشی بی وقفه و بی پایان برای نفوذ در قلب مشتریان خود به عمل می آورد. فتح قلوب مشتریان برای ما ارزشی بی همتا خواهد بود.

12-  ایجاد مجموعه ای پویا با مزیت رقابتی منحصر به فرد از طریق ارائه خدمات، محصولات جدید و بکارگیری نیروی انسانی خلاق، نوآور و بهره گیری از فنآوری های نوین

13- فعالیت به عنوان مجموعه خصوصی خدمات پس از فروش تمام عیار (full service) جهت حل مشکلات مشتریان و ارائه راه حل های نوین و خردمندانه.

14-   ایجاد بالاترین مرتبه نظم و دقت ممکن، توأم با تعقل و تدبر در امور، همراه با ترویج کارگروهی و تلاش فردی همه کارکنان در جهت دستیابی به جایگاه مناسب با بکارگیری روش‌های علمی در حل مشکلات و ادارة امور، حرکت براساس برنامه، رعایت نظم و استفاده از تجربه‌های مفید مورد توجه دلتوس می‌باشد.

مسؤلیت های اجتماعی ما...

–    در قبال مشتریان
ارائه خدمات به مشتریان با بهترین کیفیت، مناسبترین قیمت، دارای ارزش افزوده و توجیه اقتصادی، در زمان مقرر و با رعایت اصول و موازین لازم و کافی، با نگرش خیرخواهانه و در جهت منافع مشتریان. بدیهی است احترام به حریم خصوصی مشتریان و پاسداشت آن جزء حقوق اولیه مشتریان تلقی خواهد شد. ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش یکپارچه و فراگیر نهایت آرامش و آسایش را برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.

img3 درباره ما
pic1 درباره ما

–    در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی
ما تمامی حقوق حرفه ای اشخاص حقیقی و حقوقی را محترم می شماریم، صداقت و شفافیت در عملکرد با آنان را سر لوحه فعالیت های بازرگانی خود قرار می دهیم و در ایفای تعهدات خود در قبال تمامی اشخاص مرتبط، خود را مقید به حفظ منافع متقابل می دانیم

–    در قبال کارکنان
حفظ شخصیت فردی، گروهی و حرفه ای کارکنان، حفظ کرامت انسانی کارکنان، ایجاد فضای کاری با محیط فیزیکی سالم و دارای ارگونومی مناسب، ارتقاء سطح زندگی کارکنان متناسب با اثر بخشی عملکرد آنان، استقرار حاکمیت انگیزه و پویایی در عملکرد ها، آموزش و تجهیز نیروی انسانی به علوم و فن آوری های مورد نیاز و استفاده از توانمندی های بالقوه و بالفعل آنان، شایسته سالاری، توجه به کیان خانواده آنان، تشویق کارکنان به تبادل اطلاعات حرفه ای و تخصصی در جهت ایجاد تعامل و کاهش تعارض های موجود، مقید نمودن کارکنان به اجرای امور بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و سهیم نمودن کارکنان در منافع شرکت، ارج نهادن به ابتکارات و خلاقیت های کارکنان.

التزام به مبانی توسعه پایدار

دلتوس به مبانی توسعه پایدار پایبند می باشد و عینیت آن را در اصول و محورهای ذیل جستجو می نماید

–    محیط زیست
ما علاقمندی خود به حفظ محیط زیست را صریحاً اعلام داشته و تلاشی همه جانبه برای کاستن از نقش احتمالی خود در تخریب محیط زیست خواهیم داشت. ما عمیقا معتقدیم روش ها و راه حل های ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیری محسوس بر کاهش آلاینده های زیست محیطی و تخریب آن خواهد داشت.

–    رعایت مبانی نوین مدیریت
به عملکرد های اثر گذار بر روند بهینه فعالیت ها پاداش داده و یا تغییرات لازم و به هنگام را به نحوی که همیشه و سریعاً پاسخگوی مطالبات مشتریان خود باشیم اعمال نموده. تلاش خواهیم نمود که رویکردهای نظام یافته ای را در مجموعه خود مستقر نماییم که بتواند نتیجه ها را مورد نظارت، حسابرسی و ارزیابی قرار دهد و بر منابع در اختیار خود به نحوی اثر بخش مدیریت نماییم.

–    توجه به اثر بخشی ارتباطات
مجموعه دلتوس برای ترویج اطلاعات و گسترش ارتباطات، برنامه های اطلاع رسانی جامعی دارد که بر اساس آن، اطلاعات مرتبط با فعالیت های خود را ضمن مد نظر قراردادن ملاحظات محرمانه، در اختیار کلیه افراد و موسسات که علاقمند به دریافت آنها هستند، قرار می دهد. دلتوس برای مقوله ارتباطات سهم و اعتبار ویژه ای قائل است و با توجه به اهمیت و نقشی که در اثر گذاری بر اقتصاد رقابتی دارد، نشر اطلاعات ضروری و ارتباطات آشکار راامری اجتناب ناپذیر میشمارد. ما تلاشی مستمر در نهادینه سازی و معماری ایده نقش موثر ارتباطات در بهبود شرایط یک سیستم تجاری به عمل خواهیم آورد. ما به مدیریت ارتباطات به عنوان یک فرآیند و راه حل کارآمد بازیابی پتانسیل های تجاری خود و مشتریان، عمیقا باور داریم.

–    اصول اقتصادی
ما برای حضور موثر درعرصة رقابت و نیل به بهره وری مناسب، در کلیه مکانیزم های عملیاتی خود، موارد ذیل را مورد توجه قرار می دهیم:

–  افزایش کارایی در عملکرد مجموعه و کارکنان

– همسویی با پیشرفت فن آوری و بهبود مداوم سیستم ها و روش ها

– ممانعت از گسترش بی رویه شرکت و تشکیلات با تکیه بر فناوریهای نوین و افزایش بهره وری نیروی انسانی

–  استفاده از پیمانکاران در اجرای پروژه ها متناسب با توانایی های آنها در صورت لزوم (برون سپاری)

– مدیریت سنجیده دارایی های مادی و معنوی

– تقیّد به اجرای پروژه ها در قالب برنامه های مصوب

– جلب همکاری شرکای تجاری (داخلی و خارجی)

–    صرفه جویی
– بکارگیری روش های مدیریتی نوین برای فائق آمدن بر مشکلات پیش رو (مدیریت زمان – مدیریت تغییر و…)

– تأمین سود معقول برای مجموعه و مشتریان

–    رعایت اصل شفافیت
ما در کلیه فعالیت های خود از اصل شفافیت که تجلی درستکاری و صداقت در عملکردها می باشد، پیروی نموده و با توجه به موارد زیر این اصل مهم را رعایت می نماییم:

1-    از اجرای مبادلات غیر شفاف بصورت جدی پرهیز داریم و تمام معاملات تجاری خود را به گونه ای صحیح و مطابق با شیوه های نوین و قابل قبول منعکس می نماییم.

2-    از قوانین، مقررات و آیین نامه های ناظر بر فعالیت هایمان تبعیت کامل داریم.

3-    به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل و مسئول، بر اجرای قوانین را در همه شئونات کاری خود هستیم

دلتوس تجسمی از خودباوری ایرانیست. این مجموعه با استفاده از ایجاد هسته های اجرایی و فکری، توانسته است فضایی برای حضور فعالان و ایده پردازان صنعت دیجیتال فراهم آورد.

درخت دلتوس، نهالی بود که با اعتماد و خود باوری در خاک عقیده و باور جای گرفت و با همت و پشتکار شبانه روزی به قطره های علم و دانش آبیاری شد و با تلاش و هوشیاری به بار نشست و در فضایی دوستانه و پر از همدلی استیلا یافت.

دعوت می کنیم که با همکاران ارزشمند دلتوس آشنا شوید و شما هم بخشی از این اتحاد ارزشی شوید

bg5 درباره ما