5 ترفند استفاده از آیفون (قسمت اول)

5 ترفند استفاده از آیفون (قسمت اول)

  • تغییر اندازه نوشته ها:

برای این کار کافی است در بخش تنظیمات (Settings) و مسیر زیر را دنبال کنید و نوشته ها را به اندازه موردنظر کوچک و یا بزرگتر انتخاب کنید.

Setting → Display & Brightness → Text Size

  •  استفاده از آیفون تنها با یک دست.

اپل از ابتدا کاربران خود را به استفاده از گوشی های آیفون با یک دست عادت داده است، اما این روزها با آمدن iPhone6 و iPhone6 Plus و بزرگتر شدن آنها این نگرانی هایی برای کاربران اپل به وجود آمده است؛ اپل این نگرانی را نیز برطرف کرده است. برای این منظور در هر قسمتی از آیفون که باشید با دو بار لمس کردن کلید Home قسمت بالایی صفحه به پایین منتقل خواهد شد و دردسترس شما قرار می‌گیرد.

  • گاهی ممکن است شما نیاز به گرفتن از صفحه گوشی خود داشته باشید. برای این منظور کافی است به صورت همزمان کلیدهای خانه (Home) و پاور (Power) را فشار دهید تا یک Screenshot از صفحه گوشی شما در قسمت  Camera Roll ذخیره شود.
  • در iOS8 هنگام استفاده از نرم افزار دوربین میتوانید تنظیمات نور را به صورت دستی انجام دهید. برای این کار کافی است صفحه را لمس کرده و با حرکت دست به سمت بالا یا پایین تنظیمات نوردهی دوربین را تغییر دهید.
  • سهولت در عکس گرفتن با استفاده از هندزفری. برای این کار نیز کافی است هندزفری اصلی اپل را به آیفون خود متصل کرده و برنامه‌ Camera را اجرا کنید. سپس میتوانید با فشردن کلید Volume روی هندزفری، عکس بگیرید.

 

تعمیرات آیفون

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *