درخواست نمایندگی

جلب اعتماد و تحسین مردم جامعه، از پیر و جوان ، زن و مرد از همه طبقات،  تقریباً کاری ناممکن است؛ اما تجربه دلتوس به رغم سختی ‌ها، به سبب تعریف اخلاقی متفاوت و احترام آمیز و نیز  تجربه حرفه ای و مواجهه موفق با فراز و نشیب ‌ها ثابت میکند که ترکیبی از ادب و احترام، پذیرش حرف حق، روزآمدی، عزم خالصانه برای خدمتگزاری، در کنار تخصص کارشناسان فنی، هم برای مردم قابل فهم است و هم میتواند اعتماد و اطمینان جامعه را جلب کند. علت توسعه و رونق و شهرت و بهبود مستمر دلتوس همین هاست.

امروز دلتوس نسل جدیدی از توسعه را آغاز کرده است و به منظور توسعه شبکه فروش و ارائه خدمات پس از فروش خود به علاقه مندان مشارکت در فروش و توزیع گارانتی و خدمات دلتوس در سراسر کشور در چارچوب ضوابط و فرآیندهای خود اقدام به اعطا نمایندگی میکند.

پس از تکمیل روند بررسی در صورت کفایت و تأیید، قرارداد نمایندگی مجاز دلتوس به نام متقاضی ثبت خواهد شد. متعاقباً اطلاعات یک حساب کاربری به منظور استفاده از پرتال نمایندگان دلتوس، آموزش استفاده از سایت و اقلام تبلیغاتی توسط توزیع کننده فیزیکی به عنوان رابط نماینده و دلتوس برای نماینده ارسال خواهد شد. در نهایت نام نماینده در فهرست نمایندگان فروش و خدمات در وبسایت دلتوس قرار داده خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای درخواست نمایندگی می توانید با شماره تلفن 88879230 داخلی 210 تماس حاصل فرمایید.