نوت بوک خود را کجا تعمیر کنیم؟

نوت بوک خود را کجا تعمیر کنیم؟

شاید شما هم تا کنون نوت بوکتون دچار مشکلات سخت افزاری مثل خرابی هارد، شکستگی صفحه نمایش، شکستگی قاب، آب خوردگی، درست کار نکردن صفحه کلید و … شده باشه و به مرکزی برای تعمیر نوت بوک احتیاج پیدا کرده باشید.

در این مقاله می خواهمی سعی کنیم چند ویژگی مرکز تعمیرات نوت بوک خوب را بررسی کنیم:

  • اگر روی نوت بوک شما مایعات ریخته، ضمن اینکه تا قبل از رسوندن نوت بوک خودتون به یکی از مراکز معتبر تعمیر نوت بوک باید نکاتی مثل روشن نکردن نوت بوک، عدم استفاده از سشورا برای خشک کردن و … رعایت کنید، باید در نظر داشته باشید که نوت بوک مایعات خورده خودتون رو باید به مرکز تعمیر نوت بوکی تحویل بسپارید که از جدیدترین دستگاه ها مثل دستگاه اولتراسونیک (ultrasonic) و به روزترین تخصص کارشناسان برخوردار باشد.

در مواردی که مایعات روی نوت بوک می ریزد گاهی ممکن است با شستشوی برد و سرویس سخت افزاری مشکل برطرف گردد؛ اما گاهی نیز نیاز به تعویض مادربرد نوت بوک خواهید شد، پس بهتر است به مراکز تعمیر نوت بوکی مراجعه کرده باشید که از پشتوانه قطعات کافی و معتبر برخوردار باشد. زیرا در این صورت در زمان و هزینه های تعمیر نوت بوک خود صرفه جوی نموده اید.

همچنین اعتماد به کیفیت قطعات استفاده شده یکی دیگر از مواردی است که باید در انتخاب مرکز تعمیر نوت بوک درنظر داشته باشید.

  • گاهی ممکن است بر اثر ضربه و یا استفاده نادرست از نوت بوک، هارد نوت بوک شما دچار مشکل شود. این در حالی است که اصولاً هر یک از ما اطلاعات مهمی را روزانه در نوت بوک خود قرار می دهیم و از کار افتادن ناگهانی هارد نوت بوک برای هر یک از ما دغدغه بزرگی است.

در چنین شرایطی بهترین مرکز تعمیر نوت بوکی که می توان انتخاب کرد مرکز تعمیر نوت بوکی است که خود توانایی تأمین هاردهای اورجینال نوت بوکی با گارانتی معتبر را داشته باشد. زیرا این روزها بازار قطعات نوت بوک مملو از مارکهای غیراورجینال هارد با کیفیت نامناسب است. به همین دلیل بهتر است تعمیر هارد نوت بوک خود را به مراکزی بسپارید که به کیفیت و سلامت تعمیرات و قطات آن اطمینان داشته باشید.

همچنین مرکز تعمیر نوت بوک انتخابی شما بهتر است به جدیدترین سخت افزارها و نرم افزارهای بازیابی اطلاعات هارد مجهز باشد.

  • گاهی ممک است بنابه هر دلیلی تصمیم به ارتقاء RAM نوت بوک خود گرفته باشید، با وجود RAMهای متفرقه موجود در بازار بهتر است نوت بوک خود را به دست مرکز تعمیر نوت بوک مطمئنی بسپارید که قادر به تأمین برندهای اصلی RAM نوت بوک حتی RAM نوت بوک های اپل باشد.

یکی از مواردی که باعث تمایز بین مراکز تعمیر نوت بوک می شود ارائه گارانتی تعمیرات است. مراکز تعمیر نوت بوک معتبر مرکزی است که با اطمینان به کیفیت تعمیرات خود و با پشتوانه تأمین قطعات خود بتواند با افتخار برای تعمیرات نوت بوک خود خدمات گارانتی ارائه دهد.

تعمیرات نوت بوک / تعمیرات آیفون / گارانتی دلتوس

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *