از آنجایی که دستگاه های دیجیتال ساختار پیچیده ای دارند، نمی توان از روی ظاهر نسبت به سالم بودن آنها اطمینان حاصل کرد. پس به سادگی امکان دارد که پس از خرید متوجه خرابی دستگاه شوید. در این شرایط تنها درصورتی برای خریدار مشکلی پیش نمی آید که دستگاه گارانتی داشته باشد. از طرفی دستگاه های دیجیتال کار ساده ای نبوده و به نیروهای متخصص نیاز دارد. گارانتی معتبر با تکیه بر نیروهای متخصص، سالم بودن دستگاه را تضمین می کند تا مشتری بتواند با آرامش دستگاه مورد نظرش را خریداری کرده و از آن استفاده کند.

گارانتی های معتبر مانند دلتوس تیم های متخصص و کاملاً آشنا با کیفیت و چند و چون دستگاه ها و برنده های متنوع در اختیار دارند. بر همین اساس می توانند خدمات تعمیر دستگاه ها را با ضمانت به مشتری ارائه کنند.

دستگاه در مواردی که قطعات لازم برای تعمیر آن در دسترس نباشد، یا قابلیت تعمیر دستگاه در ایران وجود نداشته باشد، برای تعمیر به کشورهای دیگر فرستاده می شود. این تفاوت کار ما به عنوان یک گروه تعمیر تخصصی با کارهای متفرقه است. خریدار با اطمینان به یک گارانتی معتبر، هیچ نگرانی ای از بابت حل مشکلات دستگاه خود نخواهد داشت.

برای گارانتی کردن یک دستگاه باید به این نکات دقت کرد که تعهدات گارانتی چه مواردی را در بر می گیرد و چه مواردی را تحت پوشش خود قرار نمی دهد، یا اینکه برای دستگاه خریداری شده چه نوعی از خدمات ضروری است و چه گارانتی هایی لازم است. مثلاً برخی نمایندگی ها مانند دلتوس درصورت تمایل مشتری همزمان با گارانتی دستگاه، آن را بیمه هم می کنند. تا بتوانند درصورت وقوع خسارت هایی که تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرند، زیان های مالی بیشتر را کنترل کرده و جلوی آنها را بگیرند.

اهمیت گارانتی معتبر ۴.۶۷/۵ (۹۳.۳۳%) ۳ votes